بین الطلوعین

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستان عزیز. ببخشید که این همه وقت به روز نکردم. راستش به این نتیجه رسیدم که آدم نباید وقت دوستان خود را بگیرد مگر اینکه حرف با ارزشی برایشان داشته باشد که بزند.

فعلا مشغول خواندن کتاب حلیه المتقین از علامه محمدباقر مجلسی هستم.

و گاه گداری به صفحه آقای علامه حسن زاده آملی در فیس بوک سر می زنم .

و اینکه چند وقتی است شب زنده داری و نخوابیدن بین الطلوعین فکر مرا مشغول خود کرده است. چون برکت فراوانی برایش شمرده اند. می توانید یک سری هم به این نشانی بزنید: http://www.3erat.com/ اطلاعات خوبی درباره بین الطلوعین دارد.

 

کلام امیرالمومنین علیه السلام: امیرالمومنین امام علی(ع) می فرماید: أَنَّ النَّوْمَ قَبْلَ طُلُوعِ الشَّمْسِ وَ قَبْلَ صَلَاةِ الْعِشَاءِ یُورِثُ الْفَقْرَ وَ شَتَاتَ الْأَمْرِ (مستدرک ‏الوسائل- جلد ۵ – ص ۱۱۰) خواب پیش از طلوع خورشید و نیز خواب قبل از نماز عشاء، باعث فقر و پریشانی امور می شود. 


بهترین ها را برایتان ارزو می کنم. پیشاپیش سال نوی همگی مبارک . آرزو می کنم امسال خداوند به همه ما توفیق بندگی عنایت کند. و بتوانیم روزهای خوبی برای خودمان و بقیه بسازیم.

یاعلی

/ 5 نظر / 88 بازدید
علی

سلام سال خوبی براتون ارزو می کنم شاد و سرخوش باشین

آسمان آبی

سلام و عرض ادب و احترام درنا خانم[گل] خواهش میکنم. لطف دارین و ما هم برای شما و خانواده محترمتون سالی پر از سلامتی و نشاط را آرزو داریم. گاهی که حرم میریم آشنایانمون که ولایی هستن را دعایی میکنیم. امید که براورده به خیر بشه. از شما که دلی سوخته تر دارین و در دیار دوری هستید و مشتاق زیارت آقا، التماس دعای همیشگی داریم. گاهی مارا از طریق وبتون بیدار کنید خیلی نیاز داریم تا در غفلت نباشیم و تلنگری مارا به خودمان بیاره. زنده باشید و سلامت. یا مولا علی علیه السلام.[گل]

میثم

شادی را هدیه کن حتی به کسانی که آن را از تو گرفتند. عشق بورز به آنهایی که دلت را شکستند. دعا کن برای آنهایی که نفرینت کردند و بخند که خدا هنوز آن بالا با توست