جن گیران ده ساله شد!

بسم الله النور النور

سلام به همه دوستان خوبم. ممنون از این همه محبتی که دارین و من رو شرمنده میکنید.

این هم مطلب جدید:

 1: در کتاب بشاره المصطفی از عقبه بن عامر نقل شده که گفت: از رسول خدا (ص) شنیدم که به علی علیه السلام فرمود: هیچ کس را در مورد محبت خودت نباید ملامت کنی زیرا محبت تو مخزون تحت عرش است. چنین نیست که هر کس بخواهد بتواند به آن دست یابد. این محبت، از آسمان و به اندازه نازل می گردد و در حقیقت، فضل خداوند است که به هر که بخواهد، مرحمت کند.

2: از ابی ناجیه ، آزاد شد ام هانی نقل است که گفت: نزد علی علیه السلام بودم ناگهان مردی از سفر به خدمتش آمد و عرض کرد: یا امیرالمومنین من از شهری نزد تو آمده ام که در آن هیچ دوستداری از تو دیده نمی شد. حضرت فرمود: از کجا آمده ای؟ گفت: از بصره. امام فرمود: آنها هم اگر می توانستند، دوست داشتند که دوستدار من باشند. اما من و شیعیان من تا روز قیامت در میثاق خدائیم، نه یک نفر به ما افزوده می شود و نه یک نفر کم خواهد شد.

پی نوشت:

1- مدتهاست از خواندن این دو حدیث در بهت و حیرت هستم. و به خود می بالم که از مخزون تحت عرش محبت مولا را به ما هم داده اند.

2- این هم به تلافی عید غدیر که فرصت نشد از مولا بنویسم.

3- تولد جن گیران را به همه شما عزیزان و دوستان تبریک می گویم.(البته با سه روز تاخیر)

یاعلی

/ 76 نظر / 38 بازدید
نمایش نظرات قبلی
شاعر شنیدنی ست

حضرت علی اینقدر نکته برای یاددادن داره که اصلا ابهتش از حد تصور آدم خارجه من درک نمی کنم یه نفر به تنهایی چطور ممکنه اینقدرر کامل باشه خوبی درنا جونم؟[لبخند]

ترنج بانو

درود بهترین دوستم امیدوارم حالت خوب باشد بدان اینجا دوستانی در انتظار به روز رسانی و قلم زنی تواند :)

زیتون

سیستم دنسروخ چیست؟ دنسروخ یا « سیستم خود درمانی بدن » ، سیستمی است بسیار ظریف و حساس و توانمند که در صورت جلوگیری از ورود سموم به بدن ، فرصت می یابد تا پسدادهای انبار شده در خون و سلولها راکه باعث سستی و ناتوانی آنها شده بود را دفع کرده و آنها را را تمیز و فعال نماید تا دوباره بدن به حالت طبیعی وسلامت خود باز گردد. خوراکی های آغشته به موادسمی و شیمیائی مثل موز -گیلاس- سوسیس و کالباس و همبرگر و کنسرو و غیره - قند و شکر و شیرینی قنادی و نوشابه و هرچه شکر درآن بکاررفته نخوریم بجایش خرما- عسل - مویز - توت خشک - میوه های شیرین - نان برنجی بخوریم یا شیرینی که خودمان درمنزل با عسل بجای شکر درست می کنیم،بجای روغن های موجود دربازار از روغن کنجد برای سرخ کردنی استفاده کنیم وبرای پیشگیری از میگرن روغن زیتون بودار بخوریم ، اسپره خوش بو کننده نزنیم عطرطبیعی بزنیم ، وایتکس و جوهرنمک که بکارمی بریم درب وپنجره را باز بگذاریم تا موج وسونامی سرطان را که در راه است مهار کنیم ان شاء الله

حمید

سلام دوست من

مرتضی

یعنی واقعا 10 سال پیش بود می گفتی میخوام وبلاگ بزنم؟! مبارک باشه تولد 10 سالگیش

راضیه

سلام درنای عزیزم. سال نو مبارک. با آرزوی سالی سرشار از سلامتی، شادی و موفقیت[گل]