السلام علیک یا اباعبدالله الحسین

بسم الله النور النور

سلام به همه دوستان گل خودم. شرمنده همتون هستم که اینقدر دیر به روز می کنم و دیر بهتون سر میزنم یه کمی گرفتار بودم ایشالله که بتونم جبران کنم . از همتون به خاطر این همه لطف سپاسگزارم.

اینم مطلب این بار:

به بهونه نزدیک شدن روز میلاد با سعادت سالار عاشقا مولا امام حسین علیه السلام این تیکه رو تقدیم می کنم امیدوارم خوشتون بیاد:

 

صد مرده زنده می شود از ذکر  یاحسین

ارباب ما معلم عیسی ابن مریم است

عیسی اگر در آخر عمرش به عرش رفت

قنداقه حسین شرف عرش اعظم است

با یوسفش مقایسه کردم نگاه کن

او شاه مصر باشد و این شاه عالم است

 

اینم اعمال ماه شعبان:

1- هر روز هفتاد مرتبه گفتن :

اَستَغفِرُاللهَ وَ اَسئَلُهُ التَّوبَه

2- هر روز هفتاد مرتبه گفتن: 

 اَستَغفِرُاللهَ الّذی لا اِلهَ اِلّا هُوَ الرَّحمَنُ الرَّحیمُ الحَیُّ القَیُّومُ وَ اَتوُبُ اِلَیهِ

3-گفتن هزار بار در تمام ماه:

لااِلهَ اِلَّا الله وَ لا نَعبُدُ اِلّا اِیّاهُ مُخلِصینَ لَهُ الدّینَ وَ لَو کَرِهَ المُشرِکوُنَ

4- خواندن دو رکعت نماز در هر پنج شنبه این ماه : بعد از حمد صد مرتبه توحید و بعد از سلام صد بار صلوات فرستادن.

5- فرستادن صلوات بر محمد و ال محمد

6- فرستادن صلواتی که از حضرت سجاد در مفاتیح ذکر شده است.

7- روزه گرفتن در روز دوشنبه و پنج شنبه

8- صدقه دادن

 

 

اینم کلام مولی الموالی (الهی بند بند وجودم فدای نام مقدسش بشه):

خطبه شماره 231:

درباره ایمان:

برخی ایمانها ثابت و در دلها پابرجاست و برخی دیگر موقت و بین دلها و سینه ها بیقرار تا زمان معلوم. پس اگر خواستید از گناهکاری بیزاری جوئید تامل کنید و تا هنگام مرگ او اقدام نکنید که مرز بیزاری آنجاست.

درباره هجرت:

و هجرت همچنان باقی است و مختص زمان خاصی نیست. خداوند به زمینیان نیازی ندارد، چه آنان که دین خود را پنهان دارند و چه آنها که آشکار کنند. مهاجر راستین کسی است که حجت الهی را در زمین بشناسد، پس آن را که او شناخت و بدان اقرار کرد مهاجر است . و آن کس که اخبار حجت الهی را بشنود و فرمانهای او را بداند و به دل دریافت کند، (مستضعف) نباشد.

بی تردید درک شان و اسرار ما دشوار است و کسی را توان رسیدن بدان نیست، و نیز فهم آن بر مردم عادی مشکل است و جز بنده مومنی که خدا دل او را به ایمان آزموده باشد، درنیابد و سخن ما را جز سینه های امانتدار و اندیشه های استوار نفهمد.

ای مردم، پیش از آنکه مرا از دست دهید از دانش من پرسش کنید، که براستی من به راههای اسمان از راههای زمین داناترم، پیش از آنکه فتنه به اوج برسد و هر چه سر راه آن باشد همه را نابود سازد و اندیشه قومش را بر باد دهد.

 

پی نوشت:

1- منبع اعمال شعبان از مفاتیح است و کلام مولا از نهج البلاغه ترجمه سید جمال الدین دین پرور

2- پیشاپیش عیدتون مبارک

3- التماس دعا یاعلی مدد

/ 50 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
shahab

سلام احوال شما؟ آپم خوشحال میشم تشریف بیاری

راضیه

سلام....عیدت مبارک کلم....التماس دعا داریم :) ای بابا....ما خودمون هم موندیم تو معنا و مفهوم چیزایی که میگیم و میشنویم! زیاد فکرشو نکن :))

سرونازشیراز

سعی کن مثل خورشید زیاد نور ندی چون همه از نورت استفاده می کنن ولی اصلا نگات نمی کنن؛ سعی کن مثل ستاره کم نور بدی تا همه تو خلوت شباشون دنبالت بگردن ..... / ادینه تون بخیر تعطیلات خوش بگذره / عییییییییییییییییییییدتون مبارک..... ..... ممنونمممممممممممممم[گل][ماچ][گل]

سهیلا

سلام.میگم حالا هی گفتیم استغفرالله خدا میگه بیا با سر برو تو بهشت[خنده]بابا ولمون کن جان تو برو اینها رو واسه ملاها بگو. [فرشته][فرشته][فرشته]حوالعین ها منتظرت هستند[خنده]

محسن ترابي

سلام _________@@@@@@___________@@@@@ _______@@@________@@_____@@_______@ ________@@___________@@__@@_______@@ ________@@____________@@@__________@@ __________@@________________________@@ ____@@@@@@___________________@@@@@@@ __@@@@@@@@@_________________@@@@@@@ __@@______________________________________@@ _@@_________________@@@@@________________@@ _@@________________@@@@@@_______________@@ _@@@______________@@@@@@______________@@@ __@@@@_____________@@@@____________@@@@ ____@@@@@@______________________@@@@@@ _________@@_________________________@@ ________@@___________@@_____________@@ ________@@@________@@@____________@@ ________@@@______@@@__@__________@@ _________@@@_____@@@___@@@@@@@ __________@@@@@@@ ___________________@ ____________________@_______________آپپپپپپپپپپپپپپپم _____________________@ ______________________@ ـــــــــــ منتظر حضور گرمت ____________@@@@___@@__@__@ _____________@____@@_@__@__@ ______________@@@____@_@@@ _______________________@ ــــــــــــــــــــ

طاهر

سلام و د ورد .از اینکه به کلبه دلم سر زدی ممنون.ایام شعبانیه بر شما هم مبارک باشد .شاد باشید[گل]

آسمان آبی

سلام درنا خانوم[گل][گل] این ایام زیبا و رویایی رو صمیمانه به شما و خانوادۀ محترمتون تبریک عرض میکنم. همیشه شاد و سلامت و موفق باشید[گل][گل] یا مهدی عجل علی ظهورک.

yaghish68

سلام خواندمت بسیار عالی آموزنده بود عیدتون پیشاپیش مبارک یاعلی موفق باشید....

پرویز

سللللللللللللاااااااااااام عیدت مبببببببببببارک من اپم پیشم بییییییییییا زوووووووووووووووود عجله کن[لبخند]