اذان و مظلومیت مولای نازنین علی

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام به همه دوستای نازنین خودم. ممنون از این همه محبتی که دارین. خدا رو شکر میکنم که آقا احسان از کما بیرون اومد و حالش خوب شد. اینم یه تلنگر بود واسه من . که قدر این با هم بودن ها رو بیشتر بدونم. اونم نازنین هایی مثل شما رو.

مطلب این بار:

ظهرها به لطف پروردگار موفق میشم نمازم رو جماعت بخونم. ماجرا از اذونی که برای نماز جماعت میدن، شروع میشه. نام محمد مصطفی (پیغمبر دوست داشتنی من! همه زندگیم فدای یه تار موی نازنینش) که  برده  میشه، همه با صدای بلند صلوات می فرستن. اما وقتی  نام مقدس مولامون علی (الهی بند بند وجودم فداش بشه) برده میشه، نه خبری از صلوات هست نه هیچ چیز دیگه.

یه درد غریبی قفسه سینه ام رو فشار میده . آخه یکی نیست بگه چرا برای محمد صلوات می فرستین اما برای برادرش، دامادش، جانشین و وصی اش هیچ احترامی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چند سال پیش یه عزیزی می گفت علی در بین شیعه ها از همه جا غریب تره و مفهوم حرفش رو امروز فهمیدم .

چند کلمه با مولای نازنین خودم علی مرتضی:

یاعلی! نازنین من! خدا میدونه که چقدر دوستون دارم آقا جون. بهم گفتن شما بچه یتیم ها رو خیلی دوست دارین و بهشون رسیدگی می کنین. بشر امروز جزو یتیم ترین نسل های خلق شده انسانه. هیچی نداره برای گفتن. روز به روز داره بیشتر تو لجن فرو می ره. خون جلوی چشاشو گرفته، عشقشو گم کرده، نمی دونه راه کدومه و چاه چیه؟

یا علی! بشر امروز نه حرمت نمک می فهمه نه نمکدون. یه شبه دل بسته می شه و تا ته عاشقی! رو در میاره فرداش عشقش میشه دشمن خونیش.

یاعلی! بشر امروز برای بستن شال و روسریش صد مدل راه بلده اما بهش یاد ندادن که چه جوری میشه گذشت کنه و ببخشه؟ چه جوری به دنیا با دیده گوسفند و گرگی نگاه نکنه؟ عشق بورزه و عاشق بمونه؟

یاعلی! بشر امروز دو تا سیم از گوشش آویزون کرده که تو خلسه خودش فرو بره و نمیخواد که بشنوه و نه حتی ببینه. تازه اگه برحسب اتفاق چیزی رو هم ببینه اونجوری می بینه که میخواد.

یاعلی! دلم از همه چی گرفته. دست نوازشتون رو می خوام آقا جون که عمری روی سرم کشیدین.

آقا جون دعا کنین بیاد پسرتون که همه مون داریم با دست جهالت خودمون گورمون رو می کنیم.

پی نوشت:

 

1-      از این به بعد هر مطلب رو با حدیثی از مولا علی علیه السلام به پایان میبرم، اگه استفاده کردین ما رو هم دعا کنین اینم یادگاری از ما:

حضرت علی علیه السلام فرمودن:  کسی که با شکم خالی و معده پاکیزه غذا بخورد و آن را خوب بجود و قبل از سیر شدن دست از خوردن بکشد و مانع از تخلیه معده و روده خود نشود، تا زمان مرگ به هیچ مرضی مبتلا نمیشود.

قابل توجه اونایی که فکر میکنن مولا علی و کلا ائمه اطهار یک مشت آدمهایی بودن که صبح تا شب فقط سرشون تو کتاب و دعا بوده . در صورتیکه اونا به تمام ابعاد زندگی بشر توجه داشتن.

 

2-      چهارم آبان ماه پسر کوچولوی شیطون من (جن گیران) 7 ساله شد. به همین مناسبت مطلبی آماده کرده بودم که متاسفانه لحظه ارسال دچار مشکل شد و منم دیگه موفق نشدم بفرستمش روی صفحه. و امشب متوجه شدم که در قسمت پیش نویس ها ذخیره شده . البته دیگه جزو مطالب ماسیده شده است که به خاطر سپردمش. ولی جا داره به خاطر وجود همه اونایی که در پا گرفتن و رشد کردن منو و جن گیران تا به امروز، نقش داشتن، تشکر کنم.

3-      این روزها اگه دیر به دیر خدمت میرسم یا دیر مطلب میذارم عذرخواهی میکنم.

4-      عشق محمد بس است و آل محمد

5-      اللهم عجل لولیک الفرج

6-      التماس دعا یاعلی

/ 38 نظر / 25 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سمیر

هیچ کس به اندازه مسلمونا به اسلام ضربه نزده و نمیزنه![گل]

sh

[ناراحت][ناراحت][ناراحت] سلام درنا جان خوبی؟ من دومین نظر رو دادم ولی نیست چرا؟

داوود...

اینک درشهادت امیر تقوا،جواد اهل بیت، گل چینی از مصیبت ها اشک را مهمان دل های بی قرار می کند. جگری که از رخنه زهر آتش گرفته و غربتی که در هم خانگی با قاتل تجلی یافته و عطش جان گداز که در جان سوزیِ زهر و نبودنِ جرعه ای آب هویدا شده است. شهادتي این چنین صفحه دیگری است از تاریخ همه داغ های شقایقی و برگی است از دفتر همه مظلومیت های بی انتهای اهل بیت... .............................................. حضرت امام جعفر صادق (ع) : برترین تربت زمین ، تربت سید الشهداء است .... .............................................. سلام بر امام جواد(ع) که بيست و پنج سال، خورشید فضیلت را رویاند و شکوفاند و خود، فروزان تر از خورشید تابید و درخشی.سخاوت باران را داشت و کرامت دریا و زلالی آب را. جود قطره ای بود در پیشانی بلندش و علم غنچه ای بود از گلستانِ وجودش و حلم گوهری بود از گنجینه فضایلش... اللهم عجل في فرج مولانا صاحب العصر و الزمان... دلهاتان شوریده نینوا ، یا زهرا ...

چشم به راه

سلام ممنون از حضور پر مهرتون .من هم از آشنایی با شما خرسندم. یک لحظه فکر کردم واقعا پسری به اسم جن گیران دارید !!!![تعجب] از پست خوبتان هم ممنون به امید ادامه دوستی مان

ساسان

سلام... ممنون از لطفتون... بلاگ جالب و مفیدی دارید...مخصوصا که با نام امام علی مطهرش کردی... بنده شمارو لینک کردم... خوشحال میشم شما هم بندرو لینک کنی..با نام"با یه زندگی بهتر چطورین" پاینده باشید[گل]

لیلا

اگر از دوست خود جدا شدی ، مبادا که بر جدایی اش افسرده و غمین گردی ، زیرا آنچه از وجود او در تو دوستی و مهر برانگیخته است، ای بسا که در غیابش روشن تر و آشکارتر از دوران حضورش باشد . سلام به روزم قدم رنجه کنید [لبخند][گل]

پلیوار

سلام. به روزم : بیا حالی بده با آن رباعی های ابرو با و . . ول کن بی تو جنوب جای من نیست

آسمان آبي

سلام درنا خانوم[گل][گل] احوال شما، سلامتين انشاالله؟ يا مولا علي عليهالسلام.