درنا و روزهای بیماری!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستای گل خودم . امیدوارم که اوضاع رو به راه باشه و اگه هم نیست ایشالله بشه.براتون بهترین ها رو آرزو میکنم و از اینکه من رو مورد محبت و لطف خودتون قرار میدین، سپاسگزارم.

مطلب این بار:

چند روزه به شدت مریض شدم. حتی دو روز سر کار هم نرفتم .

تو این دو روز چند تا تلفن از شرکت شد . مبنی بر اینکه چرا نیومدی؟ پاشو بیا اگه حالت بهتره.

و چند تا از تلفنا هم سوال در مورد فایلهایی بود که پیدا نمیکردن.

تو این میون یه تلفن خیلی منو شرمنده خودش کرد.

ماجرا از اونجایی شروع میشه که من از روزی که قرار شد مدیر داخلی داشته باشیم ساز مخالف زدم. نه اینکه با خود مدیر داخلی مخالف باشم اما با شخصش مشکل داشتم و ازش خوشم نمی اومد. و می دونستم آدمی نیست که از پس این کار بربیاد.

خلاصه کسی گوشش بدهکار نبود. و ما مدیر داخلی دار شدیم. البته خیلی وقتا من اعتراضم گوش فلک رو کر می کرد که این آدم کاراش رو واگذار میکنه . این جوریه و اون جوریه. همش هم غلط نبود و همش هم درست نبود.

 هر وقت من پشت میزم نبودم ، کارامو انجام میداد تا برگردم.

 اما هیچ کدوم اینا باعث نشد نگاه منفی من نسبت به این آدم عوض شه تا روزی که مریض شدم.

وقتی زنگ زد کلی احوالم رو پرسید و بهم اطمینان داد که کارا داره خوب پیش میره .

حتی یه روز با موبایل خودش بهم زنگ زد و احوالم رو پرسید و دلداریم داد. حتی گفت فردا هم نمیخواد بیای استراحت کن تا حالت بهتر شه.

راستش خیلی شرمنده اش شدم. کسی که من  ازش متنفر بودم و از هر فرصتی در جهت خراب کردنش استفاده میکردم ،چطوری در حقم لطف کرد.

به خودم نهیب زدم درنا  چرا نسبت به وجود بعضی آدما این قدر بی توجهی؟

قطعا تو زندگی هممون کسانی هستن که دارن نقش مدیر داخلی شرکت ما رو بازی میکنن . کلی بهت لطف دارن ولی تو بخاطر نگاه منفیت ازشون بیزاری.

مشکل نگاه ماست نه اون بندگان خدا. و اینکه خیلی خودمون رو عقل کل ندونیم و بپذیریم شاید در شناخت دیگران دچار اشتباه هم بشیم. و اینکه وقت بذاریم و بشنویم حرفای اونا رو و درک کنیم . شناخت درست دیگران قضاوت ها رو منطقی تر میکنه.

خدا زیباست و زیبا خلق کرده وقتشه یه کم متفاوت تر به دور و برمون نگاه کنیم.

پی نوشت:

1- علی آقا که فرمودین در مورد راههای مبارزه با افسردگی بگم: بهترین راه ورزش رو پیشنهاد میکنم.

2- کلام مولی الموالی:  قسمتی از خطبه 230

چه سریع گذرد ساعتها در روز، و روزها در ماه، و ماهها در سال، و سالها در عمر!

3- التماس دعا یاعلی

/ 48 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
غمگین

سلام خوبی؟ چه خبر؟ اره دیگه نباید زود قضاوت کرد دوست خوبم با افتخار لینگ شدی راستی پدر منم سال 83 عمرشو داد به شما[ناراحت] فردا سالگردشه خدا پدر شمارو هم بیامرزه[گل]

مریم

درناجونم آپیدممممممممممممم ... [چشمک]

راضیه

درنا خانم گلی امیدوارم همیشه سالم و سر زنده باشی[گل]لبخند بزن تا زود خوب شی [نیشخند]

دوست

سلام این مطلب که خواندم یاد همیچن جریانی برای خودم در سالهای قبل افتادم . هر وقت یاد اون موقع میافتم واقعا ناراحت میشم که چرا باید با همچین ادمی برخورد میکردم [گل][گل]

دوست

سلام راستی ببخشید این قدر ناراحت شدم که یادم رفت بپرسم الان که الحمد الله رو براه شدید . ان شالله به زودی کاملا سلامت بشید خبرش هم بخونیم در وبلاکتون [گل]

♪♫...ریحــــــانه...♪♫

سلام عزیزم من فراموشت نکردم گلم چرا نتونستی دانلود کنی؟ مشکلی نیست واسه دانلود لینکش درسته[قلب]

عادله

سلام به نام خالق انتظار آقا نگاهت جای آهوهاست، می دانم دستان پاکت مثل من تنهاست، می دانم آقا دلت در هیچ ظرفی جا نمی گیرد جای دل تو وسعت دریاست ، می دانم می آیی و با دستهایت پاک خواهی کرد اشکی که روی گونه مان پیداست ، می دانم برگشتنت در قلب های مرده مردم همرنگ طوفانی ترین دریاست ، می دانم جای سرانگشتان پر نورت در این ظلمت مانند رد باد بر شنهاست ، می دانم در باور کوتاه این مردم نمی گنجد وقتی که بیایی اول دعواست ، می دانم ای کاش برگردی که بعد از این همه دوری یک بار حس بودنت زیباست ، می دانم آقا اگر تو برنمی گردی دلیل آن در چشمهای پر گناه ماست ، می دانم کی بازمیگردی ، برایم بودن با تو زیباترین آرامش دنیاست ، می دانم تو باز می گردی اگر امروز نه ، فردا از آتشی که در دلم پیداست ، می دانم به امید ظهور سپیده شمس

قاسم ملا

سلام دوسه بار اومدم و نظرهای متفاوتی گذاشتم ظاهرا" ناموفق بوده و یا تأیید نشده این بار هم امتحان می کنم . یا علی