مزاحم تلفنی!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستای گلم.

آقا سجاد که زحمت کشیدی و نظر گذاشتی و سوال داشتی لطف کن برام یه سری توضیحات بفرست تا هر چه زودتر جوابت رو بدم.

مطلب این بار:

این قدر دلم گرفته که خیلی حوصله حاشیه رفتن ندارم. این روزا به علت گرفتاری های فراوون و مشکلاتی که دیگه جون به لبم کردن، بسیار کم طاقت و بی حوصله شدم و همه این ها یک طرف این مزاحم های تلفنی هم یک طرف.

هر کی (دور از جون شما) از راه رسیده یه خط ایرانسل خریده و با 5000 تومان شارژ از مزایای بسیار گسترده! ایرانسل بهره مند میشه.

از اونجایی که شماره ایرانسل من رنده بیشتر از بقیه افراد در معرض این مزاحمت های وقت و بی وقت قرار گرفتم.

اونقدر که دیگه دارم عطای این موضوع رو به لقاش می بخشم و خطم رو عوض میکنم.

عوض کردن خط هم داستانهای خودش رو داره. باید به همه کسانی که باهاشون ارتباط داری اطلاع بدی و ممکنه تو این مدت که باهات نتونستن صحبت کنن و کارت داشتن کلی گله مند بشن و فکر کنن از قصد تلفنشون رو جواب ندادی و براشون کلاس گذاشتی. و ....

خدا نگذره از اونایی که اینقدر راحت دارن همه چیز رو نابود میکنن. حریم خصوصی افراد رو می شکنن و ...

من نمیدونم این مردمی که اینقدر دم از فرهنگ میزنن تو کدوم قسمت فرهنگشون اومده که مزاحم تلفنی دیگرون باشن؟ فکر نمیکنن شاید طرف براش درد سر درست شه؟ تازه وقتی بهشون میگی بابا من اهلش نیستم با پررویی تموم قربون صدقه ات میرن و میگن داری برام ناز میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سالهای ساله که عاشق شدم اما یه بار به خودم اجازه ندادم حتی مطرحش کنم. تا از دستم رفت برای همیشه. من نمیدونم اینا این همه وقاحت رو از کجا آوردن که بدون اینکه تو رو بشناسن این جوری قربون صدقه ات میرن؟؟؟؟؟؟؟

ایجاد مزاحمت برای مردم شرعا و قانونا مشکل داره و حق الناسه. یه کم حواسمون رو جمع کنیم.

مقصر اصلی کیه؟

ایرانسل؟

خانواده ها که بچه هاشون رو ول کردن به امان خدا و هر کاری میکنن صداشون در نمیاد؟ مبادا برای خودشون دردسر ایجاد شه؟

این آدمهای بیکار و علاف؟

جامعه که قانون درستی برای مقابله با این مزاحمتها نداره؟

من که شماره ام رنده؟؟؟؟؟

پی نوشت:

ببخشید که اینقدر تلخ و گزنده نوشتم. ممکنه یه مدتی از همه چیز فاصله بگیرم شاید حالم بهتر شه. اما برگشتم به همتون سر میزنم.

میگن هر وقت انتقاد میکنی یه پیشنهاد سازنده هم داشته باش. اگه اینقدر وقت ازاد داری که نمیدونی چه کار کنی و میای شماره میگیری که سرت گرم شه به جاش بشین چند تا کتاب خوب بخون که به درد آینده ات بخوره و وقتت رو تلف نکرده باشی.

التماس دعا یاعلی

 

/ 25 نظر / 28 بازدید
نمایش نظرات قبلی
زینب گونه

سلام مقصر خانواده است که بچه اش را از بچگی رها می کنه. خداوند یارت باشه وان شاءالله زینب وار با مشکلات دست وپنجه نرم کنی و مشکلات را خسته کنی

طاهر

سلام و درود .باعث تاسف است به نظرم راه حل این مسئله عوض کردن خط نیست !شما هر که کسی رو که شماره ان را سیو کردی پاسخ بدید .و شماره های نا اشنا را بی پاسخ بگذارید

آسمان آبی

سلام درنای گرامی.[گل][گل] واقعآ مفید بووووود!؟ چقد خوشحال شدم که مشکلتون رفع شده. خوش به حالم که دعام کردین. چقدر زیباست لحظه ای که واسه آدم کسی دعا کنههههههههه. یه دنیا ممنونننننم. خدا به اندازۀ آنچه علمش بر اونه بهت در عوضش عطا کنه انشاالله. منو لیلا خیلی بابت اون اشتباه ذهنی تون خوشحالیم و همیشه از این لطف شما یاد میکنیم. دوست که خوب باشه اشتباهش هم که بهت برسه نیکوست.[قلب] ما خیالمون ازین بابتا راحته.[پلک] دوستامونو اول خوب انتخاب میکنیم بعد میگیریم از خیال راحتی میخوابیم![نیشخند] هنوز که معلوم نیست بتونم زیاد بیام وب یا نه اما احتمالش زیاده که کمتر بشه. اما خوشحال میشم در هر صورت دوستای خوبی مثل شما را سر بزنم و شما هم پست بذارین. دلم تنگ میشه. یا مولا علی علیه السلام[قلب][گل].

مرتضی

سلام ... به اتفاق خانمم و باجناقم تو اورژانس نشسته بودیم خواهر خانمم حالش بد بود زیر سرم بود که یکی پیام میده اگه ممکنه یه شارژ برام بگیر جبران میکنم ...میگم شما؟ پیام میده معشوقه ات فریما خانم .....حالا بیا و جمش کن [خنده] پیام میدم من تو دار دنیا معشوقه ای نداشتم[دلشکسته] بی وجدان دوباره پیام میده من اولیشم و برات میمیرم ، خدا را شکر که من و خانمم از همه چی هم با خبریم وگرنه از خونه می انداختم بیرون و باید میرفتم خونه بابام[نیشخند]

سید سجاد صالحی

سلام خوبی من می خواهم مطلبی راجب روح در وبلاگ بزنم میشه سر بزنی ونظرت بهم بگی ممنون میشم

نرگس

واقعا راست میگی من که نمیدونم اینا چه آدمای بی فرهنگی هستن که آسایشو از ادم میگیرن وهبه خودشون اجازه میدن وقتی مزاحم شدن هر حرفی از دهنشون رسید بزنن.

prences

salam dorna jonamm az in mozahema ziad dashtam manam choon sim kartam hedyeye dadasham bood delam naumad avazesh konam ye chand modati khamosh kardam alan dobare daramesh az nazare man javabeshoon nadi behtare azizamm [قلب] in joor adama bikaran ...

leila71

سلام از جن خیلی خوشم میاد[خجالت] خوشحال میشم یه جنگیر گاهی به وبلاگم سر بزنه و نظر بده[خنده] http://lorita.blogfa.com

قسمت عشق کجاست!!

سلام وبلاگ قشنگی داری دوست دارم بهات تبادل لینگ کنم ولی قبلش یه سر به وبلاگم بزن ببین ارزششوداره