السلام علیک یا ابا صالح

بسم الله النور النور

به نام خدایی که بند بند وجودم را ز او دارم و از لطف بی اندازه اش.

و سلام که نام مقدسش هست رو هدیه میکنم به بنده های نازنینش که از سعادت زیاد من دوستان صمیمی من شده اند.

و عشق می ورزم به این افرینش که او با نهایت عشق خلقش کرده و در نظامی بسیار هماهنگ قرارش داده. که هر چیزی در مسیر خودش باشد و کار خودش را انجام دهد.

خدای مهربانی که همه هستی را به تسخیر آدمی درآورد تا بتواند رشد کند و بالنده شود. در این میان بزرگترین نعمت ها و هدیه هایش را برایش فرستاد تا در هنگام عبور از سختیهای این مسیر طولانی کم نیاورد. و بتواند تا پایان راه را طی کند و برسد به جایی که جز خدا نبیند.

عصاره این هستی را در وجود نازنین افرادی خلاصه کرد که به هر کدامشان که رو میکنی برایت تداعی کننده خودش هستند و نجات بخش و راهگشا.

شک نکن که اگر محمد و خاندانش نبود من و تو هم در این آفرینش خلق نشده بودیم . خداوند به سبب وجود این نازنین دردانه هایش ما را اجازه زیستن بخشید.

کل هستی به سبب وجود این تجسم های عینی عشق خلق شده.

آی آدمی که داری این حرفها را می خوانی به خودت ببال که اجازه ات داده اند که نامشان را به زبان جاری کنی. اجازه داری که صدایشان بزنی و از عشقشان جامی بنوشی. که اگر عشق محمد و آل محمد نبود، چه راهی داشتیم به سر منزل مقصود؟

آی خدای نازنین من! لبریز دردی شیرینم و پر از اشکهایی که همه داراییم هستند، یکبار دیگر آمده ام بازی کنیم . آخ که من چقدر بازی کردن را دوست دارم. من عاشق ناز بازی هستم تو ناز کنی و من ناز بکشم . من ناز کنم و تو نوازشم کنی و در آغوش گرمت جایم بدهی.

آی ای خدای دوست داشتنی من! لبریزتر از اینم کن از عشقت.

امشب آمده ام به افتخار میلاد با سعادت آخرین ذخیره ات و بقیه اللهت برقصم. پای بکوبم بر زمین. مست شوم و بالا بروم . چشم ببندم و وقتی باز کنم جز تو نبینم و عشقت.

آی خدای نازنین و دوست داشتنی من! تو را با هیچ کس قسمت نمیکنم که تو برای همه هستی . امشب میخواهم همه عشقم را به تو نثار کنم که مهدی را برایم خلق کردی. هزاران هزار گل بر سر راه قدمهایش میگذارم گلی از جنس صلوات.

جاده آمدنش را با اشک چشمانم می شویم و می نشینم که قاصدک خبر آمدنش را برایم بیاورد.

سبد سبد صلوات بر گل رویش . بند بند وجودم فدای ناز قدمهایش. یه تکه دل که جایگاه امن توست سنگ فرش راهش .

....

اللهم عجل لولیک الفرج. اللهم عجل لولیک الفرج. اللهم عجل لولیک الفرج.

ای چشمها امشب با من مهربان باشید و تا صبح دم از خستگی و خواب نزنید. و ببارید ابر دلتنگی را .

 

 

پی نوشت:

1- اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.

2- ای پادشه خوبان داد از غم تنهایی                       

3- اینم کلام مولی الموالی (همه زندگیم و جونم فدای نام مقدسش):

خطبه 213: تهذیب و خودسازی

برای سعادت خویش به حسابرسی خود پرداز و راه تهذیب و خودسازی در پیش گیر، که تو پاسخگوی کردار خود هستی وحسابرسی دیگران نیستی.

به سبب طولانی بودن خطبه فقط تکه اخرش رو براتون گذاشتم

که بی مناسبت با وظیفه ما در دواران غیبت نیست.

4- عید همتون مبارک

التماس دعا یاعلی مدد

/ 23 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ramin

درنای عزیز با خوش قلبی و پاکی خودت خوب نوشتی عزیز مرسی

میثم

سلام درنا خانم کدوم شهر میگی اگه شهر زیرآب هست من اشتباه املای توش داره که اصلاحش کردم خوش میگذره به شما من که امداد ساحل هستم تا حالا 5نفر تو شهرمان غرق شدن

مجید ( دلنوشته های پدر ایلیا )

سلام دوست خوب و عزیزم ممنونم از لطفت من هم این عید سعید رو به شما تبریک میگم. امیدوارم همیشه در پناه ایشان باشید.[گل]

م.ص.الف

[گل][گل][گل][گل] [گل]درنا[گل][گل] [گل][گل][گل][گل]

shahzad

عرض ادب و سلام به بانوی خوش مرام عید شما هم صمیمانه تبریک میگم ...خسته نباشی و خدا قوت از این حس وحال زیبا دیده ام غیر دیدار علی بیند نبیند .پای من مکان معبد تو پوید نپوید زبان من غیر زبان تو گوید نگوید .دیت من در کتاب نام تو joyad NajoyaD Ba pozesh man nesfesh latini shod dochar moshkel wa naghs fani kampioteri shodfam beh nachar kotah mikonam neveshtahaoo Behtarinha roo baRaye shoma mehraban wa khosh zaban Arezomandam Dar panah hazrat hagh shad bashid tandrost[گل][گل]

عيسي

خواهرخوبم دوستت دارم هرچند لینکم نکردی

عيسي

سلام من هم لينكتون كردم ممنون