تولدی دیگر

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام به همه دوستای گل تر از گل خودم. از همتون ممنونم به خاطر این همه محبتی که دارین و شرمنده که خیلی دیر خدمت رسیدم.گرچه سعی کردم به همتون سر بزنم اما هنوز ادامه داره. و امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید.

مطلب این بار:

شمارش معکوس شروع شده . فقط ١٠ روز مونده تا یه تولد دیگه.

تا یه شروع دیگه.

خدای عظیمی که مهربونیش رو در حقم همیشه تموم کرده ٢۴ بار بهم فرصت داد تا تمام بالا و پایین ها رو توشه کنم  و دوباره تو روز ٣١ تیر از نو شروع کنم و متولد شم.

امسال با هر سال متفاوته. بزرگتر شدم اما هنوز هم همون بنده ناشکیب توام که اگه لحظه ای رهام کنی گم میشم تو برهوت مادیات و هی میرم و دست و پا میزنم ته مرداب تنهایی.

امسال خیلی فرق میکنه خیلی . درنایی که امروز می نویسه به اندازه یه کوله بار تجربه روی شونه هاش بزرگتر شده . خیلی بزرگتر. خدای من چه شبها  و روزها که نگذشت. گاهی ناامید ، گاهی پر از بغض و گریه. گاهی شاد و شنگول. گاهی در اوج . هر چی بود گذشت و حالا دیگه باید حساب امسال رو بست. درست مثل همه حسابدارایی که دارن حساباشون رو می بندن که بدن به اداره مالیات. (جالبش اینه که اخرین روز این حساب کشی و تحویل دادنش درست ٣١ تیره)

میخوام خودم رو به نقد بکشم. و نتیجه این نقد رو براتون در مطلب بعدی ایشالله خواهم گذاشت. آخه هنوز فرصتی نکردم که برم تو سررسیدهام حساب کشی کنم از خودم. (هنوز ١٠ روز فرصت دارم).

شما هم کمکم کنین تا نقد منصفانه ای بشه. هر جا نقطه قوت یا ضعفی ازم دیدین بگین. خیلی خیلی خوشحالم می کنین.

از همتون التماس دعا دارم یاعلی

/ 111 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
حمید

سلام با بیان یادگار دوست خلف وعده کرده و سکوتم را امشب شکستم[گل]

رویا

درنای عزیزم ممنون که اومدی به خلوتم دعا می کنم پری خوابهام راه خواب تو رو هم پیدا کنه تا سر انگشتهایت هحی مهربانی رو به دل آدمای زمینی الهام کنه لینکت می کنم با اسم درنای مهربان با هر اسمی که دوستم داری لینکم کن

حمید

سلام دوست خوبم ممنونم از حضورت . خیلی خوشحال شدم.[گل] درباره کامنت هم باید بگم که اون دشمن بود و دشمنی را اعلام کرده و رو درو و بدون حیله جنگیده. به خاطر همین گفتم چهره مردانه.

نویسا

دور دنیای دو روزه در هشتاد روز.. با همین مطلب به روزم و منتظر نظر شما ..در ضمن مطالبتون رو خودندمو....

احسان

سلام نیستی ؟؟ واست بهترین ها رو ارزو میکنم

هانیه

سلام درناجون خوبی عزیزم؟من همیشه به یادتم با اینکه از تولدت خیلی گذشته ولی تبریک میگم عزیزم روز 31 تیر تواین فکر بودم که بیام بهت تبریک بگم ولی عازم کربلا بودیم یه سه روزی برگشتم الان هم خونه نیستم در کل این روزا درحال گشت و گزارم مرسی عزیزم که به یادم بودی

سمیر

نمینویسی درنا جان...[ناراحت][گل]

marjan khoshgele

سلام عالی بود تو خیلی اساساتی ستی اگه میشه به وبلاگم سری بزن لا قل سر نمی زنی جواب این پیام رو بده